امور اداری ایرانیان خارج از کشور

در شرکت صدای عدالت علاوه بر پیگیری امور ایرانیان داخل کشور، تمام امور قابل پیگیری برای ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می کنند نیز پذیرفته می شود. پیگیری امور اداری ایرانیان خارج از کشور و همچنین امور حقوقی افراد توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می شود.

افراد زیادی هستند که وقت و موقعیت مناسب برای انجام امور اداری خود ندارند و مجبور هستند به خارج از کشور مسافرت و یا مهاجرت داشته باشند. این افراد می توانند موضوع و مشکل خود را با شرکت صدای عدالت در میان بگذارند و از طریق موکلین قانونی خود، به تمام کارهای اداری و حقوقی خود در کمترین زمان ممکن رسیدگی کنند.

ما در شرکت صدای عدالت تمام امور را به صورت قانونی و از طریق مراجع زیربط پیگیر می شویم و نتیجه را طبق قرار در موعد مقرر به شما ابلاغ می کنیم

پیگیری امور اداری ایرانیان خارج از کشور

لیست کوتاهی از امور اداری و حقوقی که توسط شرکت صدای عدالت ارائه می شود در سایت قرار داده شده است. تمامی این امور به علاوه بسیاری از خدمات دیگر برای ایرانیان خارج از کشور نیز انجام می شود. برای ارسال و دریافت اطلاعات و مدارک لازم جهت انجام کارها و پیگیری پرونده از طرق امن و قابل اعتماد و با حضور وکلا و کارشناسان اداری و حقوقی انجام می پذیرد.

برای سفارش پیگیری امور اداری توسط شرکت صدای عدالت می توانید از طریق هر یک از راه های ارتباطی تماس بگیرید و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید. در صورتی رضایت از مشاوره و طبق صلاحدید خود می توانید پیگیری پرونده خود را به صدای عدالت بسپارید.

برای ثبت درخواست می توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی و از طریق سایت صدای عدالت اقدام نمایید.

  نظرات