قوانین و مقررات

کاربر عزیز

براي عضویت در سایت شرکت صدای عدالت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است. شما موافقت می کنید که طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید؛ مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها و خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت صدای عدالت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

۱- هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

۲- شرکت صدای عدالت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

۳- استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

۴- هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

۵- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

حقوق مالکیت معنوی:

تمام مطالب موجود در سایت شرکت صدای عدالت، مانند لوگو، متون، آیکون ها، تصاویر، علائم تجاری، کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت صدای عدالت، اسامی خدمات قابل ارائه، کلیه موارد قابل دانلود و کپی، جزئی از اموال شرکت صدای عدالت محسوب می‏‌شود و حق استفاده، ویرایش، تغییر و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شرکت صدای عدالت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، نقض حق مالکیت معنوی محسوب شده و حق پیگرد قانونی را برای شرکت صدای عدالت محفوظ می‏‌دارد.

خدمات و محتویات نام تجاری شرکت صدای عدالت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت آن متعلق به شرکت صدای عدالت بوده و هر گونه سوء استفاده از نام و برند شرکت صدای عدالت پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی iedalat.mashhad@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

اجازه نامه و کسب مجوز کتبی تنها با تایید و امضای موسس و صاحب امتیاز نام تجاری شرکت صدای عدالت، جناب آقای حسن مرادزاده؛ دارای اعتبار است. هر ادعا و مجوزی غیر از این مورد تایید نبوده و مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

هرگونه سوء استفاده از نام شرکت صدای عدالت، سایت اینترنتی صدای عدالت، مکاتبه از طرف شرکت صدای عدالت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه های رسیدگی به جرایم اینترنتی و قانون حمایت از حقوق مادی و معنوی، در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع رسانی به سرویس دهنگان و سرویس گیرندگان قابل پیگرد خواهد بود.

تماس با شرکت صدای عدالت:

مرجع رسمی مورد تایید شرکت صدای عدالت برای ارتباط با کاربران، پایگاه رسمی این سایت یعنی:

Iedalat.com

 است. ما تنها از طریق ارسال ایمیل و یا از طریق راه ‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته شما از طریق شبکه های اجتماعی شرکت صدای عدالت از قبیل فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، آپارات، توییتر، یوتیوب، لینکدین و پینترست نیز می توانید از فعالیت ها و خدمات شرکت صدای عدالت مطلع شوید.

راه های ارتباطی و شعب رسمی شرکت صدای عدالت ازطریق شماره تماس، سامانه پیامکی، ایمیل و یا شبکه‌های اجتماعی که در قسمت تماس با ما و وب سایت iedalat.com  درج شده، می باشد؛ و شرکت صدای عدالت فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس از راه های دیگر سوء استفاده از نام شرکت صدای عدالت محسوب می شود و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد. تمامی مکاتبات و فعالیت های اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی و معتبر در وب سایت ذکر شده ، مورد تایید شرکت صدای عدالت نیست و شرکت صدای عدالت هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت.

شرکت صدای عدالت متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به شرکت صدای عدالت در زمره ی با ارزش‌ترین اموال او محسوب میشود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آنها به کار خواهد گرفت.