عزم جدی برای تقویت سازمان بازرسی

 عزم جدی برای تقویت سازمان بازرسی / رئیس جدید قوه قضاییه اشراف کامل به امور سازمان بازرسی دارد به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج در آئین تکریم و معارفه سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور اقتصادی سازمان گفت: استحضار دارید که بخش عمده ریشه مشکلات کشور، اقتصادی است. در سازمان بازرسی کل کشور نیز این رسالت برعهده معاونت اقتصادی است که می‌توانیم بسیاری از مشکلاتی که هم‌اکنون گریبان گیر کشور است، در حد صلاحیت سازمان با پیگیری و کار خوب و کیفی برطرف کنیم. در حال حاضر با کمبود نیرو مواجه هستیم ولی امیدواریم در سال آینده با حضور نیروهای جدید، این مشکل تا حدی حل شود.

 عزم جدی برای تقویت سازمان بازرسی / رئیس جدید قوه قضاییه اشراف کامل به امور سازمان بازرسی دارد

 رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به تغییر ریاست قوه قضائیه گفت: امیدوارم با حضور رئیس جدید قوه قضائیه که به لحاظ حضور ۱۰ ساله در رأس سازمان بازرسی، اشراف کامل به این سازمان دارند، بتوانیم بیش‌ازپیش در پیشبرد اهداف و وظایف خود موفق عمل کنیم. رئیس جدید، عزم جدی دارد که سازمان بازرسی را تقویت کند و انشاء الله در سال ۹۸، بتوانیم توقعات مقام معظم رهبری از سازمان بازرسی را جامه عمل بپوشانیم.
 وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب گفت: پیام اخیر مقام معظم رهبری و اشاره مؤکد ایشان به دستگاه‌های نظارتی عمدتاً به سازمان بازرسی کل کشور بازمی‌گردد. چون بیشترین وظایف دستگاه‌های نظارتی به سازمان بازرسی محول شده است؛ بنابراین امیدوارم بتوانیم در سال آینده در مقابله با وقوع جرم و پیشگیری از فساد موفق‌تر عمل کنیم.

 رئیس جدید قوه قضاییه اشراف کامل به امور سازمان بازرسی دارد

 عزم جدی برای تقویت سازمان بازرسی

 قاضی سراج با اشاره به تنگناهای اقتصادی به خاطر تحریم‌ها گفت: سال آینده، سال بودجه‌ای سختی است. خواهش بنده از همکاران سازمان این است که سال ۹۸ را با جدیت شروع کرده و اجرای برنامه‌های پیش‌بینی‌شده را از همان روزهای نخست سال ۹۸ آغاز کنند.

 رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه ضمن تقدیر از زحمات ابراهیم شاهرخیان، مصطفی علی‌اصغر‌پور را به‌عنوان سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور اقتصادی معرفی کرد و گفت: آقای علی‌اصغر پور سال‌ها در قوه مجریه و مقننه کارکرده‌اند. ایشان با کار در معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد و دارایی، کمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و نیز معاونت فنی دیوان محاسبات تجربه خوبی دارند که بعد از انتصاب بنده به‌عنوان رئیس هیئت نظارت بر صندوق توسعه ملی از ایشان خواستم مسئولیت معاونت اجرایی هیئت نظارت را بر عهده بگیرد که در این مدت کارهای مؤثر زیادی انجام شد. بعد از حضور ایشان علاوه بر گزارش مالی سالانه، ۱۲ گزارش شش‌ماهه تهیه‌شده که به دفتر مقام معظم رهبری، سران قوا، اعضای هیئت‌امنا و معاونین اول قوا ارسال کرده‌ایم که الحمدالله مورد تأیید مسئولان عالی نظام قرار گرفت.

  نظرات