ثبت شرکت – ثبت برند و ثبت لوگو

ثبت شرکت – ثبت برند و ثبت لوگو از موضوعاتی هستند که همیشه مورد توجه بوده است. کمتر کسی را می توان پیدا کرد که درگیر رفت آمدهای تکراری و خسته کننده ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی نشده باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که دلیل این معطلی و رفت و آمدهای مکرر و گاها بی نتیجه است.

اغلب امور اداری به یک سازمان و اداره ختم نمی شوند و باید از طریق چندین مرجع پیگیری شود. دوری ادارات از هم و ترافیک در شهرها یکی از دلایل این معضلات است. موضوع دیگر می تواند به دلیلی عدم آگاهی از سلسله مراتب اداری و سازمانی باشد.

فرض کنید شما قصد ثبت شرکت دارید. بنابراین باید فرم های زیادی را پر کنید، چندین امضا از افراد مختلف بگیرید و به چندین سازمان مراجعه کنید. این مستلزم داشتن وقت بالایی است. اگر شما شاغل هم نباشید حتما برنامه های دیگری در زندگی دارید که برایتان مهم است. بنابراین دوست دارید وقتتان را طوری مدیریت کنید که بیشترین نتیجه را در بر داشته باشد.

ثبت شرکت – ثبت برند و ثبت لوگو

شرکت های خدماتی همچون شرکت صدای عدالت این مشکلات را مرتفع ساخته و در بسیاری از امور خدمات گسترده ای ارائه می دهد. شما به عنوان شخصی که نیاز به خدمات اداری و یا حقوقی دارید، با مراجعه به صدای عدالت یک برگ برنده دارید و آن این است که به جای مراجعه به چند اداره، تنها به یک مرکز مراجعه می کنید و آن شرکت صدای عدالت است. باقی امور را کارشناسان و وکلای شما در  صدای عدالت انجام می دهند.

  • در این حالت شما (علاوه بر صرف وقت کمتر) هزینه های کمتری هم پرداخت می کنید.
  • خیالتان هم از بابت انجام شدن دقیق و صحیح کارها و پیگیری به موقع، راحت است.
  • حتی اگر کاری که می خواهید انجام دهید شدنی نباشد، قبلا از آن مطلع می شوید و هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.
  • انجام کارها به صورت غیر حضوری باعث می شود تا افراد بتوانند از وقت خود بیشترین بهره برداری را داشته باشند.

هیچ فرقی نمی کند که شما صاحب یک برند جدید باشید و یا یک برند خارجی را وارد کنید. در هر صورت یک سری مراحل وجود دارد که باید طی کنید. کارشناسان و کارگزاران ثبت برند در صدای عدالت مسیر را برای شما هموار ساخته و تمامی مراحل را به صورت کاملا قانونی در زمان معین و معقولی سپری کرده و برند شما را به ثبت می رسانند.

خرید و فروش رتبه‌های پیمانکاری برای انجام پروژه‌های عمرانی، معماری، راهسازی، شهری و غیره بسیار مرسوم است. براساس درجه‌ای که هر شرکت دارد رتبه‌ی آن تعیین می‌شود و برای شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌ها، رتبه‌های پیمانکاری اهمیت زیادی دارند. اما این کار هم شبیه ثبت شرکت، ثبت لوگو و ثبت برند، زمان زیادی می‌برد و بهتر است توسط شرکت‌های متخصص انجام شود.

  نظرات